۳۸۴df073-b186-4a3a-8318-9c5d3383aa08
۱۱۱۱۱۱۱

پرورش زالو به صورت آزمایشی

پرورش زالو آزمایشی

پرورش زالو آزمایشی

پیشنهادی ویژه برای علاقمندان به پرورش زالو به صورت آزمایشی:
اساساً می‌توان گفت پرورش زالو با وجود قدمتی طولانی به اندازه طب سنتی، هنوز ناشناخته مانده است و نیز کسانی که به صورت اجمالی با این صنعت آشنایی پیدا کرده اند چون فاقد تجربه عملی هستند از سرمایه گذاری در آن گریزانند. باید تأکید کنیم آنهایی که با این کسب و کار به صورت کامل آشنا شده‌اند دیگر به هیچ حرفه دیگری بجز گسترش و توسعه پرورشگاه خود فکر نمی‌کنند.
در این راستا طی تماس های تلفنی مکرری که به مجموعه پرورش زالو گروه sellleech می شود مشاهده می‌شود که گروه زیادی از علاقمندان به پرورش زالو هستند که یاسرمایه کمی دارند و یا بخاطر اینکه هیچ گونه آشنایی با زالو و نحوه نگهداری و پرورش آن ندارند و یا در طول عمر خود اصلا زالو به چشم ندیده اند و هنوز مطمئن نیستند که بتوانند با این شغل جدید کنار بیایند یا نه!!
گروه sellleech یک بسته کاملی تهیه کرده است بطوریکه این افراد می توانند با هزینه اندکی بصورت آزمایشی چند ماه پرورش زالو را در منزل انجام دهند و در صورت رضایت کار، اقدام به احداث مزرعه پرورش زالو کنند.
این بسته شامل :
۱- کتاب و سی دی آموزشی پرورش زالو
۲- ۵۰ عدد زالو
۳- بطری شفاف پلاستیکی
۴- تی دی اس متر و دماسنج
۵- لوازم جهت پوست اندازی زالو و از بین بردن کلرآب
۶- برگه های مخصوص نوشتن گزارش کار
۷- یک ماه مشاوره بصورت تلفنی(۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸) و یا تلگرامی(۰۹۳۵۷۹۸۵۳۹۲) و جواب دادن به تمامی سوالات شما در زمینه پرورش زالو و نحوه سرمایه گذاری مناسب در این شغل

در ضمن این بسته با قیمت استثنایی ۸۰۰ هزار تومان ارائه می‌شود. علاقمندان به پرورش زالو به صورت آزمایشی می توانند از طریق منوی فروشگاه sellleech ثبت سفارش دهند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *