نکاتی در مورد پرورش زالو

چند نکته در زمینه پرورش زالو :selllleech

شاید اگر کسی برای اولین بار با شغلی به نام پرورش زالو آشنا شود حس بدی پیدا کند اما امروزه چه بخواهید یا نخواهید این شغل در زمره سودآورترین مشاغل محسوب میشود اما…

اما به شرط اینکه با تمام فوت و فن آن آشنا شوید و بدانید که چگونه از آن کسب سود کنید.

هستند افراد سودجویی که در این زمینه به قصد فریب دادن افراد فعالیت میکنند و کلاه مردمی که با اندک سرمایه زندگی شان وارد این رشته شدند را برمیدارند.

کار پرورش زالو کار ظریفیست که اگر در آن نکات ریزی که وجود دارد را رعایت نکنید باعث از دست رفتن اصل سرمایتان نیز میشود.

روزانه باید بین دو تا سه ساعت برای اینکار وقت بگذارید، شما با موجود زنده سرکار دارید،  موجود زنده عید و تعطیلی ندارد و  همیشه به رسیدگی  و مراقبت نیاز دارد.

بر خلاف تصور عام زالو به محیط بهداشتی و تمیز نیاز دارد که باید برایش فراهم کرد و سهل انگاری نباید در این مورد انجام شود

سوال بسیاری از افراد این است که بهترین زمان برای تکثیر و یا پرورش زالو چه زمانی است؟  در جواب بهتر است بگویم اگر بخواهیم کار پرورشی بکنیم بهترین زمان شش ماه اول سال و اگر بخواهیم کار تکثیر و آن هم در کارگاه و به روش مصنوعی انجام دهیم هر موقع از سال میتوان آن را انجام داد‌‌.

نکته دیگری که باید اشاره کنم این است که شروع اینکار به پشت کار و همت فراوان نیاز دارد و نباید زود ناامید شد و تا رسیدن به هدف دست از تلاش برنداشت.

 

نکات فراوانی وجود دارد که برای تکثیر و یا پرورش زالو نیاز هست که شما بدانید و ما بعنوان گروهی که چندین سال وقت خود را بصورت تخصصی روی این موضوع گذاشته و آزمون و خطا های بسیار کرده ایم آماده ایم که شما را در هر چه بهتر انجام دادن این کار یاری دهیم.
((برای مشاهده خدمات مشاوره ای گروه sellleech اینجا کلیک کنید))
******************

گروه sellleech  مفتخر است که با داشتن تیمی از متخصصین  ماهر و  آموزش دیده در زمینه مشاوره و پرورش زالو اعلام کند که آمادگی هر گونه مشاوره حضوری و یا تلفنی در زمینه پرورش و تکثیر زالو به صورت تخصصی برای راه اندازی و اجرای فارم های پرورش زالو به سرمایه‌گذاران خرد و کلان ارائه دهد. همچنین پکیج “راهنمای عملی پرورش زالو”که حاصل اطلاعات تئوری و تجربه عملی گروه sellleech می باشد، تدوین گردیده که همراه با لوح های آموزشی برای شروع کار شما عزیزان ارائه خواهد شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

5 نظر

 1. دانش حیدریان

  سلام خیلی برام جالب بود البته قبلا شنیده بودم اما فکر نگيکردم که واقعا صرفه اقتصادی داشته باشه چگونه ميتونم برا آموزش هماهنگ کنم

  پاسخ
 2. عماد

  آیا بعد از تکثیر و پرورش برای فروش به راحتی انجام میشه.یعنی جاها یا اشخاصی هستن که نقدی بخرن و استرس فروش وجود نداشته باشه.یا این کار هم تو زمینه فروش مشکلات متعدد داره….
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *