کارگاه پرورش زالو +فیلم

صنعت تولید و پرورش زالو صنعتی است که مدت زمان کوتاهی از عمر آن در ایران می گذرد و امروزه بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. به همین دلیل لزوم وجود مجموعه ی اطلاعاتی و پکیج آموزشی از خواسته های همیشگی دوستداران این صنعت می باشد.
لذا گروه sellleech در راستای این هدف و برای دوستداران و علاقمندان به صنعت تولید و پرورش زالو، مجموعه فیلم های آموزشی را در قالب هفت بخش و به صورت رایگان در اختیار عموم هموطنان ارجمند قرار می دهد. امید است شاهد رونق روزافزون صنعت پرورش زالو در ایران عزیزمان باشیم.
در بخش چهارم مجموعه فیلم های آموزشی گروه sellleech ، مهندس علی عسکری در یکی از کارگاه های پرورش زالو به صورت عملی نحوه راه اندازی،وسایل مورد نیاز، شیوه نگهداری و پرورش زالو و نکات کلیدی در این زمینه را بیان می کنند.

 
((برای مشاهده خدمات مشاوره ای گروه sellleech اینجا کلیک کنید))

گروه sellleech مفتخر است با داشتن تیمی از متخصصان ماهر و آموزش دیده در زمینه مشاوره و پرورش زالو اعلام کند که آمادگی هر گونه مشاوره حضوری و یا تلفنی در زمینه پرورش و تکثیر زالو به صورت تخصصی برای راه اندازی و اجرای کارگاه های پرورش زالو به سرمایه‌گذاران خرد و کلان ارائه دهد. همچنین پکیج “راهنمای عملی پرورش زالو”که حاصل اطلاعات تئوری و تجربه عملی گروه sellleech می باشد، تدوین گردیده که همراه با لوح های آموزشی برای شروع کار شما عزیزان ارائه خواهد شد.
ارتباط تلفنی: ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

(مهندس زارعی)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *