پرورش زالو

 

photo_2016-11-09_18-22-24

 

 

کار زالو به دو شکل انجام می شود:
۱- تکثیر زالو
۲- پرورش زالو
در تکثیر باید زالوی مولد تهیه شود. عملیات تکثیر بصورت مصنوعی که شامل چند مرحله هست طی ۸ ماه انجام شود و بعد از گذشت ۸ ماه کوکون گذاری انجام می شود و بعد از به دنیا آمدن لارو ها، آنها را چند دوره تغذیه کرده و بعد از رسیدن به سایز پزشکی آماده فروش می شود. بهترین زمان برای شروع تکثیر به روش مصنوعی شش ماه دوم سال می باشد. در این روش حداقل سود بدست آمده در یک سال ۱۰۰ درصد می باشد.
در پرورش باید مستقیم لارو زالو تهیه شود و بعد از چند دوره تغذیه و رسیدن به سایز پزشکی آماده فروش می شود. بهترین زمان برای شروع پرورش زالو شش ماه اول سال می باشد. در این روش حداقل سود بدست آمده در یک دوره ۸ ماهه ۶۰ درصد می باشد.

 

نکته
کار زالو بصورتی هست که حتما باید بعد از شروع کار و حین انجام کار بصورت عملی و پله پله فوت و فن های کار را آموخت بنابراین حتما باید یک مشاور از شروع کار یعنی تجهیز کارگاه تا انتهای کار یعنی مراحل تولید و فروش در کنار شما بصورت تلفنی -تلگرامی یا بصورت حضوری وجود داشته باشد تا در حین کار اشکالات شما برطرف شود و تجربیات منتقل شود.
هزینه این خدمات مشاوره ای بستگی به سرمایه و ابعاد کار شما دارد که در مشاوره حضوری یا تلفنی با توجه به شرایط شما تعیین می شود.
لازم به ذکر است حداقل سرمایه برای کار پرورش زالو ۲۰ میلیون تومان و حداقل مکان مورد نیاز ۲۰مترمربع می باشد.

برای اطلاع بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *