زیست شناسی زالو +فیلم

صنعت تولید و پرورش زالو صنعتی است که مدت زمان کوتاهی از عمر آن در ایران می گذرد و امروزه بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. به همین دلیل لزوم وجود  مجموعه ی اطلاعاتی و پکیج آموزشی از خواسته های همیشگی دوستداران این صنعت می باشد.

لذا گروه sellleech در راستای این هدف و برای دوستداران و علاقمندان به صنعت تولید و پرورش زالو، مجموعه فیلم های آموزشی را در قالب هفت بخش و به صورت رایگان در اختیار عموم هموطنان ارجمند قرار می دهد. امید است شاهد رونق روزافزون صنعت پرورش زالو در ایران عزیزمان باشیم.

در بخش دوم مجموعه فیلم های آموزشی گروهsellleech  ، دکتر صیف اله فرمحمدی درمورد مورفولوژی و زیست شناسی زالو صحبت می کنند و اینکه خانواده زالو را از جنبه جانورشناسی مورد بحث قرار می دهند. نحوه کوکون گذاری ، شرایط محیطی مناسب برای پرورش زالو وانواع زالو و … نیز  از دیگر مبحث هایی است که دکتر فرمحمدی به بیان آن ها می پردازند.

 

 

گروه sellleech مفتخر است با داشتن تیمی از متخصصان ماهر و آموزش دیده در زمینه مشاوره و پرورش زالو اعلام کند که آمادگی هر گونه مشاوره حضوری و یا تلفنی در زمینه پرورش و تکثیر زالو به صورت تخصصی برای راه اندازی و اجرای کارگاه های پرورش زالو به سرمایه‌گذاران خرد و کلان ارائه دهد. همچنین پکیج “راهنمای عملی پرورش زالو”که حاصل اطلاعات تئوری و تجربه عملی گروه sellleech می باشد، تدوین گردیده که همراه با لوح های آموزشی برای شروع کار شما عزیزان ارائه خواهد شد.
ارتباط تلفنی: ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

(مهندس زارعی)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *