۳۸۴df073-b186-4a3a-8318-9c5d3383aa08
۱۱۱۱۱۱۱

زالو ، جراح کوچک

زالو، جراح مینیاتوری

زالو، جراح مینیاتوری

ماده طبیعی ضد انعقاد موجود در بزاق زالو ، در درمان های پزشکی مانند جراحی ترمیمی استفاده می شود. زالو موقع مکیدن خون، بزاق خود را وارد خون فرد می کند. بزاق زالو حاوی مواد ضدانعقاد خون طبیعی می باشد. لذا زالو می تواند بدون لخته شدن خون در آن منطقه، به کار خود ادامه دهد.

یکی از شایع ترین خطرات جراحی ترمیمی، بروز مشکل در ترمیم رگ های خون پاره شده می باشد؛ مثلا رگ های گوش و یا برخی بافت ها که آنقدر ظریف هستند که ترمیم آنها غیرممکن و یا دشوار خواهد بود.  استفاده از زالو در این حالت می تواند به تخلیه خون از بافت ها کمک کند و از خشک شدن خون در بافت ها و از بین رفتن بافت مربوطه جلوگیری کند. این عملکرد زالو با موفقیت های زیادی همراه بوده است و به زخم این اجازه را می دهد تا التیام پیدا کند و رگ های خونی بتوانند خود را بازسازی کنند.

در طی جراحی پلاستیک هم از این جراح کوچک استفاده می شود. اگر پزشک در طول جراحی مشاهده کند که بافت در حال از بین رفتن می باشد، می تواند از زالو جهت تحریک گردش خون در آن منطقه استفاده کند. محققان همچنین در پی آن هستند که از زالو در درمان برخی بیماری هایی که با فرآورده های خونی در ارتباط هستند، استفاده کنند.

امروزه جامعه جراحان انگلستان پس از مشاهده اثرات معجزه آساي زالو در جراحي هاي پلاستيك و گرافت هاي پوستي و پيوند اعضاء‍، كاربرد آن را پس از پايان جراحي و حتي در حين عمل را كاملاً پذيرفته‌اند و مورد تأكيد قرار مي‌دهند.

همچنین در مهار Venous Congestion مهمترين كمپليكاسيون جراحي‌ها پلاستيك و ميكروسكوپي و پيوند اعضاء و گرافت‌هاي پوستي، زالو به خوبي عمل مي‌كند و مانع احتقان خون، هماتوم، ادم، ترومبوز و نكروز عضو يا فلاپ پيوند زده شده مي‌گردد.

در دنیا زالو را جراح کوچک و بسیار زبردست، خودکار و اتوماتیک می شناسند. هیرودین مهمترین ماده ای است که در بزاق آن وجود دارد که برای رقیق شدن خون و باز شدن رگ و خیلی موارد دیگر استفاده می شود. در بسیاری از درمان ها خون رسانی می کند و در پیوند ها بسیار مفید می باشد.  در حال حاضر بسیاری از متخصصین قلب و جراحان پوست و زیبایی از زالو استفاده می کنند و نتایج بسیار خوبی هم می گیرند.

گروه Sellleech با داشتن تیمی از پزشکان و متخصصان ماهر و  آموزش دیده در زمینه مشاوره و پرورش زالو، آمادگی خود را در زمینه مشاوره پرورش زالو و راهنمایی و همراهی شما عزیزان در زمینه ایجاد، راه اندازی و توسعه فارم های پرورش زالو در طرح های خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی را اعلام می دارد.

ارتباط تلفنی: ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

ارتباط تلگرامی : ۰۹۳۵۷۹۸۵۳۹۲

 (مهندس زارعی)

مطالب مرتبط:

دکتر زالو

با زالو زیبا شوید!!!

بیماريهایی که با زالو درمان میشوند

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *