روغن زالو

روغن زالو

روغن زالو

روغن زالو از داروهای مجرب طب سنتی ایران در درمان ناتوانی های جنسی مردان است. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتابهای متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب قرابادین ابوعلی سینا ، مفرح القلوب حکیم ارزانی ، درع الصحه تهرانی ، گنجینه الاسرار شیرازی و … آمده است. درمان با این روغن ذی قیمت ، بیمار را از هر نوع درمان دیگری بی نیاز کرده و هیچ عوارضی به دنبال نخواهد داشت .برای درك بیشتر فرایند درمان نیازمند شناخت پایه ای ساختار پوست هستیم. پوست دارای سه لایه اصلی می باشد:- لایه ی بیرونی پوست ( Epidermis ) – لایه ی میانی ( Dermis ) – لایه زیرین پوست ( Subcutis )

لایه ی بیرونی در واقع پوست مرده است. این لایه روزانه با سلولهای جدید نوسازی می شود.در واقع سلولهای جدید در زیر لایه اپیدرمیس تولید می شوند. در طی رشد، آنها سلولهای بالایی را به سمت سطح تحت فشار قرار می دهند تا جایی كه صاف و مسطح شده و بیشتر آبشان را از دست می دهند. لایه ی درمیس یك لایه ی نرم انعطاف پذیر است كه رابط بافت پوستی است و ۹۰% ضخامت پوست را تشكیل داده است. این بخش شامل مواد اساسی ( بنیادین) است كه شامل اسید mucopolysaccharides و سایر پروتئین هاست.این شبكه متراكم، بافتهای ایجاد شده از كلاژن و الاستین می باشد.

بافتهای كلاژنی، نیرو و استحكام به پوست می دهند و بافتهای الاستینی، الاستیسیته ی پوست را تامین می كنند. با گذشت زمان كلاژن تخریب شده و باعث می شود كه پوست نازك و ضعیف شود و الاستین كاهش پیدا كرده و باعث می شود پوست چروكیده شود.لایه ی میانی بافت پوستی (Dermis) شامل سلولهای ویژه مثل: اسید Hyaluronic است كه آب را در پوست نگه میدارد.این سلولها رطوبت دهنده های اصلی پوست هستند.اسید mucopolysaccharides نقش مهمی را در بازسازی بافت پوست ایفا می كند، بدین طریق كه تاثیر برانگیختگی بر سلولهای لایه ی میانی دارد.لایه ی آخر تحتانی پوست ( Subcutis ) اساسا از چربی ساخته شده و وظیفه اش ایجاد عایق برای بدن است و هیچ نقشی دربازسازی بافت پوست ندارد.

ماده فعال روغن زالو، مواد موجود در بزاق زالوست که مخفف کلمهMaterials per Saliva بوده و به اختصار MPS نامیده می شود.

MPS جهت تولید mucopolysaccharides است و این ماده در روغن زالو شبیه درمان طبیعی mucopolysaccharides  در بدن است. تمایل پوست به درمان وابسته به حضور MPS در بافتهاست. تاثیرگذاری هرگونه كرم پوستی وابسته به جذب آنست و MPS در روغن زالو با نفوذ به پوست بر لایه ی غشایی آن تاثیر می گذارد. MPS فرایند درمان را طبق مراحل زیر تسریع می كند.

  1. سیالیت خون را در محیط مورد نظر افزایش می دهد. ۲٫ بازسازی بافت را از طریق افزایش كلاژن و الاستین در لایه ی میانی ارتقاء می بخشد. ۳٫ ظرفیت مرطوب سازی پوست را با افزایش اسیدHyaluronicبهبود می بخشد. ۴٫ جذب كبود شدگی را بیشتر می كند،تورم و التهاب را كاهش می دهد.

كمك به بهبود جراحت : تاثیر بسیار خوب و مفیدی كه روغن زالو دارد چگونگی ترمیم جراحت پوستی است، MPS در روغن زالو قادر به جذب آب و رها كردن لایه ی میانی است كه از یك حجم متراكم بافت كه ایجاد زخم می كند جلوگیری می كند.

كاهش زمان بهبود رگ به رگ شدن: پدیده ی رگ به رگ شدن و دیگر ناهنجاری های كوچك یك مساله ی متداول و معمول است كه به دلیل عدم تحرك ایجاد می شود. روغن زالو سیالیت خون را توسط رگهای خونی جانبی افزایش می دهد كه این امر جذب سریع بافتها را ارتقاء می بخشد.( طی آزمایشی ۸۳% از بیماران طی یك هفته بهبود یافتند)

zalo2-500x500

روغن زالو

خواص  دیگر روغن زالو :

۱٫بزرگ كردن آلت آقایان    ۲٫ ایجاد نعوظ قوی تر   ۳٫ افزایش طول و قطر آلت بمرور زمان   ۴٫ افزایش قدرت و كنترل جنسی    ۵٫ بازسازی و اصلاح بیش از ۶۰۰۰ مویرگ آلت مردانه  ۶٫ افزایش گردش خون در عضو مورد نظر  ۷٫ بازسازی و اصلاح عروق

گروه Sellleech با داشتن تیمی از پزشکان و متخصصان ماهر و  آموزش دیده در زمینه مشاوره و پرورش زالو، آمادگی خود را در زمینه تهیه ی روغن زالو با بهترین کیفیت و راهنمایی و همراهی شما عزیزان را اعلام می دارد.

ارتباط تلفنی: ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

ارتباط تلگرامی : ۰۹۳۵۷۹۸۵۳۹۲

 (مهندس زارعی)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *