با عرض سلام و احترام

همانطور که میدانید زالو درمانی از دیرباز به یک روش سنتی برای درمان انواع بیماری ها مشهور بوده است و در گذشته پدربزرگ ها و اجداد ما از زالو درمانی استفاده های زیادی در جهت بهبود سلامتی خود انجام داده اند.

در سال های گذشته توجه دنیا بار دیگر به سمت درمان انواع بیماری ها با زالو معطوف شد و کشورهای زیادی از جمله روسیه به سمت پرورش زالو با شیوه های نوین رفتند و حاصل کار، سود های بسیار عالی از این صنعت نو پا شد که به عنوان مثال میتوان گفت درآمد روسیه از صادرات زالو های پرورشی به اندازه درآمد نفتی ایران    می باشد.

در کشور ایران با توجه به علاقه مردم به طب سنتی در سال های اخیر و حمایت های دولت جدید، نیاز به زالو  هر روز بیش از پیش می شود ولی زالو های موجود در بازار جوابگوی تقاضای روزافزون بازار را ندارند.

از این رو برآن شدیم تا با پرورش زالو بصورت تخصصی در کارگاه های پرورش،  هم به نیاز های روز افزون بازار پاسخ دهیم و هم با ایجاد فرصتی برای کسب سود عالی، جلوی صید بی رویه زالو از تالاب ها را که باعث تهدید بقای آن می شود جلوگیری کنیم.

ما مفتخریم که اعلام کنیم که آمادگی داریم هر گونه مشاوره تخصصی   در ایجاد کارگاه های پرورش زالو یا اجرای آن را  به سرمایه‌گذاران خرد و کلان ارائه دهیم.

شما می‌توانید در سه فاز با توجه میزان سرمایه‌گذاری کار را شروع کنید:

۱- فاز خانگی ( حدود ۱۵ ملیون تومان)

۲- فاز نیمه صنعتی ( بین ۲۰ تا ۱۰۰ ملیون تومان)

۳- فاز صنعتی ( بیشتر از ۲۵۰ ملیون تومان)

همچنین یک پکیج با نام “راهنمای عملی پرورش زالو”که حاصل اطلاعات تئوری و تجربه عملی می باشد، تدوین گردیده که آن را به همراه مشاوره لحظه به لحظه به شما  ارائه خواهیم کرد.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شماره تماس:  ۰۹۳۶۳۷۳۴۴۷۰ – ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸ مهندس زارعی