خوشه سازی اقتصادی زالو +فیلم

صنعت تولید و پرورش زالو صنعتی است که مدت زمان کوتاهی از عمر آن در ایران می گذرد و امروزه بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. به همین دلیل لزوم وجود  مجموعه ی اطلاعاتی و پکیج آموزشی از خواسته های همیشگی دوستداران این صنعت می باشد.

لذا گروه sellleech در راستای این هدف و برای دوستداران و علاقمندان به صنعت تولید و پرورش زالو، مجموعه فیلم های آموزشی را در قالب هفت بخش و به صورت رایگان در اختیار عموم هموطنان ارجمند قرار می دهد. امید است شاهد رونق روزافزون صنعت پرورش زالو در ایران عزیزمان باشیم.

در بخش پنجم مجموعه فیلم های آموزشی گروه sellleech  ، مهندس خسرو سلجوقی به بیان خوشه سازی اقتصادی در کشور می پردازند. همچنین تعریف خوشه های اقتصادی، ذینفعان و فعالان خوشه های اقتصادی، کاربرد و اهمیت توسعه خوشه ای در کشور و … از دیگر مفاهیمی است که مهندس سلجوقی بیان می فرمایند. لزوم ایجاد خوشه های اقتصادی در صنعت تولید زالو در جهت پیشرفت و شکوفایی این صنعت و وضعیت فعلی زالو در خوشه های اقتصادی از مباحث دیگر ایشان می باشد.

 

 
((برای مشاهده خدمات مشاوره ای گروه sellleech اینجا کلیک کنید))

گروه sellleech مفتخر است با داشتن تیمی از متخصصان ماهر و آموزش دیده در زمینه مشاوره و پرورش زالو اعلام کند که آمادگی هر گونه مشاوره حضوری و یا تلفنی در زمینه پرورش و تکثیر زالو به صورت تخصصی برای راه اندازی و اجرای کارگاه های پرورش زالو به سرمایه‌گذاران خرد و کلان ارائه دهد. همچنین پکیج “راهنمای عملی پرورش زالو”که حاصل اطلاعات تئوری و تجربه عملی گروه sellleech می باشد، تدوین گردیده که همراه با لوح های آموزشی برای شروع کار شما عزیزان ارائه خواهد شد.
ارتباط تلفنی: ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

(مهندس زارعی)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *