۳۸۴df073-b186-4a3a-8318-9c5d3383aa08
۱۱۱۱۱۱۱

خدمات مشاوره ای پرورش زالو

خدمات مشاوره پرورش زالو

خدمات مشاوره ای پرورش زالو

با توجه به تماس های مکرر علاقه مندان پرورش زالو که خواستار ارایه خدمات مشاوره از گروه sellleech بودند، تصمیم گرفتیم خدمات مشاوره ای را بطور کامل بازگو کنیم.
قبل از آن یکسری اطلاعات کلی که در سوالات افراد مطرح می شود را دوباره توضیح می دهیم:
کار زالو به دو شکل انجام می شود:
۱- تکثیر زالو
۲- پرورش زالو
در تکثیر باید زالوی مولد تهیه شود. عملیات تکثیر بصورت مصنوعی که شامل چند مرحله هست طی ۸ ماه انجام شود و بعد از گذشت ۸ ماه کوکون گذاری انجام می شود و بعد از به دنیا آمدن لارو ها، آنها را چند دوره تغذیه کرده و بعد از رسیدن به سایز پزشکی آماده فروش می شود. بهترین زمان برای شروع تکثیر به روش مصنوعی شش ماه دوم سال می باشد. در این روش حداقل سود بدست آمده در یک سال ۱۰۰ درصد می باشد.
در پرورش باید مستقیم لارو زالو تهیه شود و بعد از چند دوره تغذیه و رسیدن به سایز پزشکی آماده فروش می شود. بهترین زمان برای شروع پرورش زالو شش ماه اول سال می باشد. در این روش حداقل سود بدست آمده در یک دوره ۸ ماهه ۶۰ درصد می باشد.
————————–
خدمات مشاوره‌ای :
۱- دوستانی که مطالب سایت بطور کامل مطالعه کرده و در این مورد هنوز ابهاماتی دارند و تمایل به مشاوره تلفنی رایگان دارند می‌توانند از طریق تلگرام ۰۹۳۵۷۹۸۵۳۹۲ وقت مشاوره تلفنی بگیرند

۲- دوستانی که دوست دارند بصورت حضوری از یک کارگاه پرورش زالو از نزدیک بازدید کنند و سوالات خود را بصورت حضوری بپرسند هزینه مشاوره حضوری و بازدید از کارگاه ۲۰۰ هزار تومان می باشد.
لازم به ذکر است کارگاه های قابل بازدید واقع در مشهد، یزد ، اراک ، آذربایجان غربی ، ایلام ، مازندران و فارس می باشند.
بعد از پرداخت رسید خود را به شماره تلگرامی سایت ارسال کنید تا جهت تنظیم وقت مشاوره با شما هماهنگی های لازم انجام شود

برای گرفتن وقت مشاوره حضوری ⇐کلیک کنید⇒

ضمنا بازدید از کارگاه پرورش زالو واقع در کرج مبلغ ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

بعد از پرداخت رسید خود را به شماره تلگرامی سایت ارسال کنید تا جهت تنظیم وقت مشاوره با شما هماهنگی های لازم انجام شود.

برای گرفتن وقت مشاوره حضوری (کرج) ⇐کلیک کنید⇒

۳- گروه sellleech ، تجربیات خود را بعنوان کتاب راهنمای عملی پرورش زالو و فیلم های آموزشی در قالب یک پکیج آموزشی با قیمت ۲۵۰ هزار تومان به فروش می رساند. دوستانی که علاقمند به تهیه آن هستند می توانند از طریق این لینک بصورت اینترنتی خرید کنند( پکیج آموزشی شامل مطالب تکمیلی می باشد که در سایت انتشار نیافته است)
برای تهیه پکیج آموزشی ⇐کلیک کنید⇒

۴- دوستانی هستند که علاقمند به شرکت در دوره آموزشی پرورش زالو هستند.
دوره ای زیر نظر جهاد دانشگاهی  برگزار می‌شود و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره اعطا می گردد:
هزینه دوره ۸۰۰ هزار تومان می باشد , یک جزوه دریافت می کنید و از یک تا سی روز جهت آمادگی برای امتحان(تستی و تشریحی) زمان دارید, در صورت قبولی چهار روز آموزش عملی و هر روز هشت ساعت کار در نزدیکترین کارگاه به محل سکونتتان را تجربه می کنید, سپس امتحان عملی و در صورت قبولی گواهی پایان دوره اعطا می گردد.
( این دوره بیشتر برای افرادی لازم می باشد که به گواهی پایان دوره ی آن جهت ارائه به بانک برای اخذ وام کارآفرینی نیازمند هستند)
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام : ۲ قطعه عکس ، کپی شناسنامه و کارت ملی
برای انجام ثبت نام ⇐کلیک کنید⇒
——————-

نکته:
کار زالو بصورتی هست که حتما باید بعد از شروع کار و حین انجام کار بصورت عملی و پله پله فوت و فن های کار را آموخت بنابراین حتما باید یک مشاور از شروع کار یعنی تجهیز کارگاه تا انتهای کار یعنی مراحل تولید و فروش در کنار شما بصورت تلفنی -تلگرامی یا بصورت حضوری وجود داشته باشد تا در حین کار اشکالات شما برطرف شود و تجربیات منتقل شود.
هزینه این خدمات مشاوره ای بستگی به سرمایه و ابعاد کار شما دارد که در مشاوره حضوری یا تلفنی با توجه به شرایط شما تعیین می شود.
لازم به ذکر است حداقل سرمایه برای کار پرورش زالو ۱۵ میلیون تومان و حداقل مکان مورد نیاز ۲۰مترمربع می باشد.
کسانی که موفق به پرداخت وجه از طریق لینک پرداخت اینترنتی نشدند می توانند مبلغ خود را به شماره کارت زیر واریز و رسید آن را به شماره تلگرامی سایت ارسال کنند.
شماره کارت بانک ملت به نام محمدرضا زارعی :
۶۱۰۴۳۳۷۹۹۵۲۰۴۰۳۷
ارتباط تلگرامی : ۰۹۳۵۷۹۸۵۳۹۲

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *