Untitled

با زالو زیبا شوید!!!

در  سال های آینده در جهان در حوزه زیبایی رشته ای به نام زيباسازی با زالو ، تأسيس خواهد شد .چون اثرات معجزه گر اين موجود خونخوار ،  در رفع جوش ها (آكنه) ، لك و چروك اثبات شده و يكي از بهترين داروهاي شفاف كننده ي پوست است. زالو علاوه بر اينكه بيماري هاي پوستي مانند اگزما ، قارچ ، آلوپسي ها و ….. را درمان مي كند و نقش بسيار مهمي در زيبايي پوست دارد. هر نوع تيرگي در پوست از نظر طب طبيعي و سنتي به دليل افزايش سودا و صفراي است و يا به عبارت عاميانه تر ناشي از كثيفي خون است. زالو درماني باعث دفع خون كثيف و يا همان سودا مي شود كه اين کار بوسيله نقش خونخواري زالو انجام مي شود؛ اما بزاق زالو با افزايش جريان خون در سطح پوست بخصوص خون سالم و روشن كه بهترين غذاي پوست است باعث شفافيت و زيبايي پوست مي شود كه اين كار بوسيله بزاق زالو انجام مي گيرددر بزاق زالو ماده‌اي به نام هیالورونیداز وجود دارد كه مانند آنتي‌بيوتيك عمل مي‌كند و كارايي زيادي در درمان بيماري‌هاي پوستي مانند انواع جوش‌ها و آكنه‌ها و آبسه‌هاي پوستي دارد. این آنزیم با حل كردن مواد بافتی ، زمینه پخش بزاق زالو را در بافت‌ها فراهم می‌كند و با این كار زالو توانایی می‌یابد بافت‌های دور دست را نیز تحت تأثیر قرار دهد و اثرات درمانی در همه‌ جای بدن به خصوص در نزدیكی محل اتصال زالو به بدن بر جای بگذارد.اين ماده كمك مي‌كند آلودگي‌هاي موجود در محل آكنه‌ها و جوش‌ها برطرف شود. همين ماده است كه هنگام گزش زالو موجب مي‌شود محل گزش دچار آلودگي نشود. همه اين مسائل كنار هم موجب مي‌شود از آنزيم‌هاي بزاق دهان زالو براي درمان التهاب‌، تورم و قرمزي ناشي از بيماري‌هاي پوستي استفاده ‌شود.

بیماری های پوست از آن نوع بیماریهایی هستند که تقریبا همه افراد در طول عمر خود آن را کم وبیش تجربه می کنند. بیماری های پوست طیف وسیعی را در بر می گیرد و از بیماری جوش جوانی تا بیماری کشنده سرطان پوست را شامل می شود.

در دنیا از زالوی زنده و فرآورده های آن به صورت وسیعی برای درمان بیماری های پوستی استفاده می شود. انواع بیماری های پوستی که از این طریق معالجه می شوند به شرح زیر هستند :

  • اصلاح بد رنگی پوست : رنگ پوست افرادی که بد رنگی در چهره دارند ، با زالو اندازی تا مقدار زیادی برطرف می شود و رنگ پوست روشن می شود. از این روش می توان در زیبا و شفاف کردن رنگ پوست افراد استفاده کرد.
  • رفع چین و چروک های پوست : زالو با اصلاح گردش خون سبب تغذیه بهتر بافت پوست می شود و از این طریق در رفع چین و چروک پوست مؤثر است. شرکتهای تولید کننده لوازم آرایشی، کرم هایی از ترکیبات ترشحات زالو برای رفع چین و چروک و خوشرنگی پوست تولید می کنند. کارخانه ای در مسکو با مشارکت فرانسه که مواد آرایشی تولید می کند ، کرمی برای رفع چین و چروک های دست و صورت تولید کرده که ماده اصلی این کرم، پودر پوست زالوهای خشک شده است.
  • رفع جوش‌ها ( آکنه ) و دمل های پوستی : زالو اندازی به خصوص اگر به موقع و با تعداد مناسب انجام شود ، اثر درمانی مناسبی بر آکنه و دمل های پوستی دارد. زالو برای تخلیه و درمان جوشهای پوستی بخصوص ناحیه صورت و شانه ها و روی باسن بسیار مؤثر است.

 رفع کانونهای عفونت روی پوست : برای تخلیه کانون های عفونت و زخم های عفونی می‌توان از زالو کمک گرفت ، به خصوص زخم های عفونی مقاوم به درمانهای رایج آنتی بیوتیکی.

 درمان اگزما : در بسیاری از موارد اگزماهای پوستی با زالو اندازی درمان می‌شوند.

 رفع بدرنگی و سیاهی لب ها : برای روشن شدن رنگ لب ها به خصوص در سیگاری ها می‌توان از زالو کمک گرفت.

موارد دیگری از کاربرد زالو برای درمان بیماری های پوستی نیز گزارش شده است.

به طور کلی برای حفظ شادابی و زیبایی پوست و پیش گیری از چین و چروک و جوان ماندن به خصوص خانم ها می توانند برای هر قسمت بدن که می خواهند زالو استفاده کنند .برای حفظ پوست صورت , خانم ها می توانند هر سه ماه یکبار هر بار ۷ تا ۱۰ عدد زالوی ریز زیر استخوان فک بیاندازند و به جای استفاده از شامپو و صابون هر روز با مخلوط سدر و روغن زیتون و سرکه صورت را بشویند .چون زيبائي پوست كار حساس و مهمي است،  پزشك زالو درمان هم بايد حساسيت ويژه اي در كار خود نشان دهد ، نخست آنكه زالوهاي ريزتر را براي پوست انتخاب كند زیرا هرچه زالو ريزتر و تعداد آن بيشتر باشد، شفافيت پوست بيشتر و بهتر مي شود و از طرفي دغدغه ي بجاي ماندن محل گزش از بين مي رود. محل هاي زالو درماني در پوست براي زيبائي هم مهم است ، مثلاً بيشتر افراد براي زيبائي صورت زالو درماني انجام مي دهند ، وقتي ما مي خواهيم صورت را زالو درماني كنيم ابتدا زير چانه ، پشت گوش ها و يا كنار صورت را زالو درماني مي كنيم ، بعد اگر مشخص شد پوست شخص مشكلي ندارد مستقيم روي لك ، جوش يا چروك صورت زالو درماني مي كنيم گاهي زالو درماني روي سر ، زير چانه ، پشت گوش باعث مي شود همان نتيجه ي مهمي كه ما به دنبالش هستيم اتفاق بيفتد و نيازي به زالو درماني مستقيم نباشد. پس پزشك با تجربه براي زيبائي پوست محل هايي را انتخاب مي كند كه اگر بصورت نادر اثر گزش ديرتر از بين رفت در زيبائي كلي مشكلي به وسيله زالو درماني ايجاد نشود .

با زالو زیبا شوید

زیبایی با زالو

يكي از هنر پيشه هاي هاليوودي بنام خانم دمي مور روي پوست توانسته است پوست خود را حدود ۱۰ سال جوان تر كند . اين هنرپيشه ي معروف با مصاحبه با شبكه هاي مختلف تلويزيون و سايت هاي اينترنت دلايل مهم زالو درماني روي پوست خود را شرح داده است ، حتي در بعضي از مجلات و سايتهاي معتبر تصوير اين خانم را در قبل و بعد از زالو درماني نشان داده اند .

زالو نه تنها زنده اش براي زيبائي پوست مفيد است بلكه از مرده ي زالو هم در تهيه روغن زالو و نیز مواد آرايشي استفاده مي شود. گروه sellleech به تمام خانم ها چه آنهايي كه پوست سالم دارند ، براي پيشگيري و چه آنهايي كه پوست آنها مشكل دارد، براي بازگشت زيبائي توصيه مي كند حتماً زالو درماني كنند تا متوجه عظمت و قدرت اين حيوان معجزه گر بشوند. مطمئناً كاري كه يك بار زالو درماني براي پوست انجام مي دهد هزاران كرم و يا محصولات شيميايي نمي تواند انجام دهد . تجربه گروه ما نشان مي دهد زالو بهترين داروي جوان كننده ي پوست و بهترين محصول طبيعي براي زيبائي پوست است.

گروه Sellleech با کادری مجرب و آموزش دیده آمادگی خود را در زمینه تهیه ی زالو پزشکی با بهترین کیفیت و راهنمایی و همراهی شما عزیزان را اعلام می دارد.

ارتباط تلفنی: ۰۹۱۶۰۲۸۴۶۵۸

ارتباط تلگرامی : ۰۹۳۵۷۹۸۵۳۹۲

 (مهندس زارعی)

مطالب مرتبط : فروش زالوی پزشکی ، بیماريهایی که با زالو درمان می شوند

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *